Rabat w wysokości 5% na wybrane produkty dla emerytów i rencistów

Skorzystaj
3 min czytania
adminLK
06 mar 2021

Pytanie klienta

Placeholder

Zapytanie klienta

Witam mam na imię Joanna i mam 22 lata . Od 5 lat zmagam się z chorobą oczu . Oczy ciągle mnie pieką, łzawią czasem widzę przez mgłę. Okulistka mi powiedziała że mam nużeńca lecz nic mi na to nie pomaga … ostatnio przestaje sobie z tym radzić czasami tak mnie bolą oczy że muszę leżeć pół dnia . Czy mogę prosić o jakąś radę co mogę z tym zrobić albo czy mogą Państwo mi pomóc dobrać produkty które mogłyby pomóc mi z tym sobie poradzić? Pozdrawiam serdecznie.

Odpowiedz eksperta:


Nasze preparaty służą do usuwania roztoczy, które zamieszkują skórę oraz mieszki włosowe. Ich obecność, a także roznoszone przez nie bakterie doprowadzają do powstawania zmian skórnych o charakterze trądzikowym i nie tylko, wypadaniu włosów z głowy oraz rzęs i brwi, jak również mogą powodować zapalenie brzegów powiek w przypadku infestacji tej części twarzy.
Pierwszym krokiem przed zastosowaniem produktów z naszej oferty jest wykonanie testu skórnego w kierunku obecności nużeńców. Test pozwoli określić czy mamy z nimi do czynienia, czy problem ma może inne podłoże. Jeśli okulista stwierdził, iż to nużeńce są powodem Pani problemów, można przyjąć to również za poprawna diagnozę, ponieważ jest kilka charakterystycznych objawów towarzyszących  temu stanowi. W terapii p/zapaleniu brzegów powiek stosujemy Krem XFML oraz środek do mycia powiek. Stosowanie kremu ogranicza się do aplikowania go wyłącznie do linii rzęs, nie przekraczając w kierunku gałki ocznej. Preparat ma dosłownie dotknąć nasady, czyli skąd rzęsy wyrastają, unikając kontaktu z gałką. Do tej czynności najlepiej użyć pałeczki z wacikiem. Końcówkę wacika zgniatamy lekko paznokciami, aby utworzyć bardziej precyzyjna końcówkę, która zamaczamy w kremie, a następnie aplikujemy przy nasadzie rzęs, zawsze od strony zewnętrznej. Nakładamy cienką warstwę i pozostawiamy do całkowitego wchłonięcia. Produkt stosujemy trzy razy w ciagu dnia.

Do przemywania powiek możemy zastosować: mydło Manting, żel Kuizun lub szampon Kuizun. Powieki należy myć trzymając je zamknięte. Pianę rozrobić w palcach i nanieść na zwilżone powieki, delikatnie wmasowywać przez około dwie minuty, po czym dokładnie opłukać i osuszyć. Czynność ta wykonujemy przed nałożeniem kremu.

Minimalny okres terapii w przypadku zapalenia brzegów powiek wynosi cztery miesiące. Preparaty z naszej strony nie powinny być łączone z innymi kosmetykami, w celu uniknięcia niepożądanych reakcji lub osłabiania efektów w terapii. Przed nałożeniem kremu na twarz czy powieki, należy uprzednio wykonać próbę skórną polegąjącą na zaaplikowaniu preparatu na wewnętrzną stronę przedramienia i odczekanie co najmniej pięciu godzin. Jeżeli nie wystąpiła żadna reakcja, krem można zastosować na wybrane partie.

Polecane artykuły

Wszystkie wpisy
10 min czytania
adminLK
07 sie 2023

Nużeniec ludzki – leczenie

Nużeńce leczenie – dowiedz się więcej o leczeniu nużeńca ludzkiego

Czytaj więcej
6 min czytania
adminLK
07 sie 2023

Trądzik

Centrum walki z nużeńcem

Czytaj więcej
3 min czytania
adminLK
07 sie 2023

Nużeniec na powiekach

Centrum walki z nużeńcem

Czytaj więcej